
Втулка стабілізатора зад. Sprinter 906 06-
404 ₴
- В наявності
- Код: 10 94 5867
+380 (67) 976-41-35
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Втулка стабілізатора зад. Sprinter 906 06-
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Swag |
| Код запчастини | 10 94 5867 |
| Сумісність з маркою | Volkswagen, Mercedes-Benz |
| Сумісність з моделлю | Sprinter |
| Довжина | 71 мм |
| Ширина | 56 мм |
| Внутрішній діаметр | 30 мм |
| Зовнішній діаметр | 71 мм |
| Місце встановлення | Задня |
Інформація для замовлення
- Ціна: 404 ₴

