
Комплект гальмівних накладок, дискове гальмо
1 285 ₴
- В наявності
- Код: 124600
+380 (67) 976-41-35
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Комплект гальмівних накладок, дискове гальмо
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Remsa |
| Код запчастини | 1246.00 |
| Датчик зносу колодок | З можливістю встановлення |
| Призначення | Задні колеса |
| Довжина | 136.9 мм |
| Висота | 63.1 мм |
| Товщина | 19.8 мм |
| Комплектація колодок | З болтами/гвинтами |
| Сумісність з маркою | Volkswagen, Mercedes-Benz |
| Сумісність з моделлю | Sprinter, Crafter |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 285 ₴

