
Колодки гальмівні (передні) MB Sprinter (906,907,910)/VW Crafter 06-/MB Vito (W639) 03-/(W447) 14-
1 751 ₴
- В наявності
- Код: GDB1698
+380 (67) 976-41-35
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Колодки гальмівні (передні) MB Sprinter (906,907,910)/VW Crafter 06-/MB Vito (W639) 03-/(W447) 14-
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | TRW |
| Код запчастини | GDB1698 |
| Ширина | 163.1 мм |
| Висота | 67.1 мм |
| Товщина | 20.8 мм |
| Датчик зносу колодок | З можливістю встановлення |
| Комплектація колодок | З аксесуарами |
| Сумісність з маркою | Volkswagen, Mercedes-Benz |
| Сумісність з моделлю | Viano, V-Class, Crafter, Vito, Sprinter |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 751 ₴

