
Колодки гальмівні (задні) MB Sprinter 209-319 CDI/VW Crafter 30-35 06- (з датчиками)
1 946 ₴
- В наявності
- Код: GDB1697
+380 (67) 976-41-35
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Колодки гальмівні (задні) MB Sprinter 209-319 CDI/VW Crafter 30-35 06- (з датчиками)
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | TRW |
| Код запчастини | GDB1697 |
| Ширина | 136.9 мм |
| Висота | 63.1 мм |
| Товщина | 19.8 мм |
| Датчик зносу колодок | З можливістю встановлення |
| Комплектація колодок | З аксесуарами |
| Сумісність з маркою | Volkswagen, Mercedes-Benz |
| Сумісність з моделлю | Sprinter, Crafter |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 946 ₴

