Колодки гальмівні (передні) Audi A4/A6 95-09/Skoda SuperB 01-08/VW Passat B5 96-05 (+датчик)
933 ₴
- В наявності
- Код: CBP11542
Колодки гальмівні (передні) Audi A4/A6 95-09/Skoda SuperB 01-08/VW Passat B5 96-05 (+датчик)В наявності
933 ₴
+380 (67) 976-41-35
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Колодки гальмівні (передні) Audi A4/A6 95-09/Skoda SuperB 01-08/VW Passat B5 96-05 (+датчик)
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Comline |
| Код запчастини | CBP11542 |
| Ширина зовнішньої накладки | 74.5 мм |
| Товщина внутрішньої накладки | 19.3 мм |
| Товщина зовнішньої накладки | 20 мм |
| Довжина | 156.4 мм |
| Ширина | 74 мм |
| Сумісність з маркою | Seat, Volkswagen, Audi, Skoda |
| Сумісність з моделлю | Superb, A4, A6, Golf, Passat, Alhambra |
Інформація для замовлення
- Ціна: 933 ₴

