Колодки гальмівні (задні) Opel Astra H 04-/Combo 01-/Zafira B 05-15
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | TRW |
| Код запчастини | GDB1515 |
| Ширина | 95.4 мм |
| Висота | 42.7 мм |
| Товщина | 15 мм |
| Датчик зносу колодок | З акустичною індикацією |
| Комплектація колодок | З аксесуарами |
| Сумісність з маркою | Opel, Chevrolet, Kia |
| Сумісність з моделлю | Astra, Corsa, Zafira, Meriva, Combo |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 098 ₴


