Фільтр паливний MB Sprinter 906 2.2CDI OM651 (з датчиком)
1 772 ₴
- Немає в наявності
- Код: WF8497
Фільтр паливний MB Sprinter 906 2.2CDI OM651 (з датчиком)Немає в наявності
1 772 ₴
+380 (67) 976-41-35
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Фільтр паливний MB Sprinter 906 2.2CDI OM651 (з датчиком)
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | WIX Filters |
| Код запчастини | WF8497 |
| Висота | 100 мм |
| Зовнішній діаметр | 91 мм |
| Тип фільтра | Вбудований |
| Діаметр вихідного отвору | 10 мм |
| Сумісність з маркою | Mercedes-Benz |
| Сумісність з моделлю | Vito, Viano, Sprinter, V-Class |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 772 ₴

