
Сальник колінвала 65x79x7 Toyota Land Cruiser 98-
736 ₴
- В наявності
- Код: 81-53561-00
+380 (67) 976-41-35
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Сальник колінвала 65x79x7 Toyota Land Cruiser 98-
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Victor Reinz |
| Стан | Новий |
| Сумісність з моделлю | Land Cruiser |
| Код запчастини | 81-53561-00 |
| Сумісність з маркою | Toyota |
| Матеріал | Фторкаучук |
| Внутрішній діаметр | 65 мм |
| Зовнішній діаметр | 79 мм |
| Висота | 7 мм |
| Напрямок обертання сальника | Праве |
| Користувацькі характеристики | |
| Зовнішній діаметр [мм] | 79 |
| Тип сальника вала | A SL |
Інформація для замовлення
- Ціна: 736 ₴


