Сальник р/вала Toyota Avensis 1.6/1.8 97-
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Сумісність з маркою | Toyota |
| Сумісність з моделлю | Avensis |
| Виробник | Victor Reinz |
| Код запчастини | 81-53247-00 |
| Стан | Новий |
| Внутрішній діаметр | 35 мм |
| Зовнішній діаметр | 49 мм |
| Висота | 6 мм |
| Напрямок обертання сальника | Праве |
| Користувацькі характеристики | |
| Зовнішній діаметр [мм] | 49 |
| Тип сальника вала | A SL |
Інформація для замовлення
- Ціна: 146 ₴


