Сальник розпод.валу (24X50X8) Citroen C2/C4 1.4 16V 03-
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Сумісність з маркою | Citroen |
| Сумісність з моделлю | C4, C2 |
| Виробник | Victor Reinz |
| Код запчастини | 81-39634-00 |
| Стан | Новий |
| Внутрішній діаметр | 24 мм |
| Зовнішній діаметр | 50 мм |
| Висота | 8 мм |
| Напрямок обертання сальника | Праве |
| Користувацькі характеристики | |
| Зовнішній діаметр [мм] | 50 |
| Тип сальника вала | A SL |
Інформація для замовлення
- Ціна: 436 ₴


