Сальник колінвала IVECO DAILY 2.8 78-99 , RENAULT 2.8DTI 98-01
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Сумісність з маркою | Renault, Iveco |
| Сумісність з моделлю | Daily |
| Виробник | Victor Reinz |
| Код запчастини | 81-35914-00 |
| Стан | Новий |
| Внутрішній діаметр | 50 мм |
| Зовнішній діаметр | 70 мм |
| Висота | 10 мм |
| Напрямок обертання сальника | Праве |
| Користувацькі характеристики | |
| Зовнішній діаметр [мм] | 70 |
| Форма | А-подібний |
Інформація для замовлення
- Ціна: 323 ₴


