Сальник к/вала зад. Citroen Berlingo 1.8 D 96-/Peugeot Expert 96- (90X110X7)
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Сумісність з маркою | Citroen, Peugeot |
| Сумісність з моделлю | Berlingo, Expert |
| Виробник | Victor Reinz |
| Код запчастини | 81-34456-00 |
| Стан | Новий |
| Матеріал | Фторкаучук |
| Внутрішній діаметр | 90 мм |
| Зовнішній діаметр | 110 мм |
| Висота | 7 мм |
| Користувацькі характеристики | |
| Зовнішній діаметр [мм] | 110 |
| Тип сальника вала | A SL |
Інформація для замовлення
- Ціна: 563 ₴


