Сальник к/вала зад. 85X105X6.8/11 Opel/PSA/Renault
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Сумісність з маркою | Opel, Renault |
| Виробник | Victor Reinz |
| Код запчастини | 81-34417-10 |
| Стан | Новий |
| Матеріал | Фторкаучук |
| Внутрішній діаметр | 85 мм |
| Зовнішній діаметр | 105 мм |
| Висота | 11 мм |
| Сумісність з моделлю | Interstar, Duster, Solenza, Space Star, Kangoo, Espace, Laguna, Primastar, Carisma, Pick Up, Rapid, Trafic, Master, Grand Vitara, Clio, Megane, V40, S40, Movano, Samurai, Scenic, Vivaro |
Інформація для замовлення
- Ціна: 638 ₴


