
Ступиця зад. Land Rover Range Rover Sport 3.6TD 05-
1 909 ₴
- В наявності
- Код: 853017221
+380 (67) 976-41-35
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Ступиця зад. Land Rover Range Rover Sport 3.6TD 05-
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Код запчастини | 8530 17221 |
| Виробник | TRISCAN |
| Внутрішній діаметр | 50 мм |
| Ширина | 51 мм |
| Зовнішній діаметр | 89 мм |
| Сумісність з маркою | Land Rover |
| Сумісність з моделлю | Range Rover Sport, Discovery |
| Користувальницькі характеристики | |
| Ширина (мм) | 51 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 909 ₴

