
Підшипник ступиці зад. Ford Focus/Fiesta 98-
672 ₴
- В наявності
- Код: 853016235
+380 (67) 976-41-35
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Підшипник ступиці зад. Ford Focus/Fiesta 98-
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | 8530 16235 |
| Виробник | TRISCAN |
| Внутрішній діаметр | 29 мм |
| Ширина | 37 мм |
| Зовнішній діаметр | 53 мм |
| Конструктивні особливості | З кільцем датчика ABS |
| Сумісність з маркою | Mazda, Ford |
| Сумісність з моделлю | Fusion, Fiesta, Focus |
| Користувальницькі характеристики | |
| Додатковий артикул/додаткова інформація 2 | з кільцем сенсора ABS |
Інформація для замовлення
- Ціна: 672 ₴

