С/блок заднього важеля зовн. верхній Opel Insignia 2.CDTi 08-
334 ₴
- В наявності
- Код: 850024884
С/блок заднього важеля зовн. верхній Opel Insignia 2.CDTi 08-В наявності
334 ₴
+380 (67) 976-41-35
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
С/блок заднього важеля зовн. верхній Opel Insignia 2.CDTi 08-
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | TRISCAN |
| Код запчастини | 8500 24884 |
| Діаметр внутрішній | 14.2 мм |
| Діаметр зовнішній | 39.6 мм |
| Висота | 54 мм |
| Тип кріплення | Гумометалеве |
| Сумісність з маркою | Opel, Saab |
| Сумісність з моделлю | Insignia, 9-5 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 334 ₴

