С/блок важеля зад. BMW X5 (E70) 05-
289 ₴
- В наявності
- Код: 634 451
С/блок важеля зад. BMW X5 (E70) 05-В наявності
289 ₴
+380 (67) 976-41-35
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
С/блок важеля зад. BMW X5 (E70) 05-
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Topran |
| Код запчастини | 634 451 |
| Місце встановлення | Задній |
| Діаметр зовнішній | 43 мм |
| Діаметр внутрішній | 14 мм |
| Ширина | 41 мм |
| Тип кріплення | Гумометалеве |
| Сумісність з маркою | BMW |
| Сумісність з моделлю | X5, X6 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 289 ₴

