С/блок перед. балки зад. Audi 80,90, Coupe 80-96
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Topran |
| Код запчастини | 104 156 |
| Місце встановлення | Задній правий |
| Тип кріплення | Гумометалеве |
| Діаметр зовнішній | 42 мм |
| Діаметр внутрішній | 12 мм |
| Ширина | 28 мм |
| Сумісність з маркою | Audi |
| Сумісність з моделлю | 80 |
| Користувальницькі характеристики | |
| Кількість на вісь | 2 |
| Тип встановлення | Гумово-металічна опора |
Інформація для замовлення
- Ціна: 140 ₴


