Сайлентблок зад. важеля перед. Hyundai Veracruz 06-, IX55 08-
342 ₴
- В наявності
- Код: 57-13260
Сайлентблок зад. важеля перед. Hyundai Veracruz 06-, IX55 08-В наявності
342 ₴
+380 (67) 976-41-35
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Сайлентблок зад. важеля перед. Hyundai Veracruz 06-, IX55 08-
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Talosa |
| Код запчастини | 57-13260 |
| Висота | 70 мм |
| Тип кріплення | Гумометалеве |
| Діаметр зовнішній | 42 мм |
| Діаметр внутрішній | 15 мм |
| Матеріал | Гума/метал |
| Сумісність з маркою | Hyundai |
| Сумісність з моделлю | Santa Fe |
Інформація для замовлення
- Ціна: 342 ₴

