С/блок перед. важеля зад. Hyundai Sonata (NF)/Kia Amanti 06-
294 ₴
- В наявності
- Код: 57-12910
С/блок перед. важеля зад. Hyundai Sonata (NF)/Kia Amanti 06-В наявності
294 ₴
+380 (67) 976-41-35
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
С/блок перед. важеля зад. Hyundai Sonata (NF)/Kia Amanti 06-
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Talosa |
| Код запчастини | 57-12910 |
| Висота | 59 мм |
| Місце встановлення | Передній |
| Тип кріплення | Гумометалеве |
| Діаметр зовнішній | 54 мм |
| Діаметр внутрішній | 14 мм |
| Матеріал | Гума/метал |
| Сумісність з маркою | Hyundai, Kia |
| Сумісність з моделлю | Opirus, Grandeur, Sonata |
Інформація для замовлення
- Ціна: 294 ₴

