С/блок верх. важеля перед. ниж. Mitsubishi Pajero 91-
275 ₴
- В наявності
- Код: 57-12849
С/блок верх. важеля перед. ниж. Mitsubishi Pajero 91-В наявності
275 ₴
+380 (67) 976-41-35
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
С/блок верх. важеля перед. ниж. Mitsubishi Pajero 91-
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Talosa |
| Код запчастини | 57-12849 |
| Висота | 48 мм |
| Місце встановлення | Передній |
| Тип кріплення | Гумометалеве |
| Діаметр зовнішній | 43 мм |
| Діаметр внутрішній | 18 мм |
| Матеріал | Гума/метал |
| Сумісність з моделлю | L200, Pajero Sport |
Інформація для замовлення
- Ціна: 275 ₴

