С/блок внутр. важеля зад. Opel Omega B,Senator B 89-03
401 ₴
- В наявності
- Код: 57-11990
С/блок внутр. важеля зад. Opel Omega B,Senator B 89-03В наявності
401 ₴
+380 (67) 976-41-35
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
С/блок внутр. важеля зад. Opel Omega B,Senator B 89-03
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Talosa |
| Код запчастини | 57-11990 |
| Висота | 71 мм |
| Місце встановлення | Задній |
| Тип кріплення | Гумометалеве |
| Діаметр зовнішній | 52 мм |
| Діаметр внутрішній | 12 мм |
| Матеріал | Гума/метал |
| Сумісність з маркою | Opel |
| Сумісність з моделлю | Omega |
Інформація для замовлення
- Ціна: 401 ₴

