С/блок перед. важеля зад. Subaru Tribeca/Legacy 05-
230 ₴
- Немає в наявності
- Код: 57-11985
С/блок перед. важеля зад. Subaru Tribeca/Legacy 05-Немає в наявності
230 ₴
+380 (67) 976-41-35
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
С/блок перед. важеля зад. Subaru Tribeca/Legacy 05-
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Talosa |
| Код запчастини | 57-11985 |
| Висота | 57 мм |
| Тип кріплення | Гумометалеве |
| Діаметр зовнішній | 60 мм |
| Діаметр внутрішній | 19 мм |
| Матеріал | Гума/метал |
| Сумісність з маркою | Subaru |
| Сумісність з моделлю | Forester, Impreza, Levorg, Legacy, Outback, XV |
Інформація для замовлення
- Ціна: 230 ₴

