Сайлентблок важеля перед. ниж. спереду BMW 5 (G30, F90), 5 (G31) 1.6-3.0H 09.16-
719 ₴
- Немає в наявності
- Код: 57-11968
Сайлентблок важеля перед. ниж. спереду BMW 5 (G30, F90), 5 (G31) 1.6-3.0H 09.16-Немає в наявності
719 ₴
+380 (67) 976-41-35
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Сайлентблок важеля перед. ниж. спереду BMW 5 (G30, F90), 5 (G31) 1.6-3.0H 09.16-
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Talosa |
| Код запчастини | 57-11968 |
| Висота | 86 мм |
| Місце встановлення | Передній |
| Тип кріплення | Гумометалеве |
| Діаметр зовнішній | 70 мм |
| Діаметр внутрішній | 14 мм |
| Матеріал | Гума/метал |
| Сумісність з маркою | BMW |
Інформація для замовлення
- Ціна: 719 ₴

