Сайлентблок важеля пер. (внут. D 12мм, зовн. D 36мм) MITSUBISHI LANCER 96-06, CARISMA 95-06, COLT 00-03
198 ₴
- Немає в наявності
- Код: 57-11489
Сайлентблок важеля пер. (внут. D 12мм, зовн. D 36мм) MITSUBISHI LANCER 96-06, CARISMA 95-06, COLT 00-03Немає в наявності
198 ₴
+380 (67) 976-41-35
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Сайлентблок важеля пер. (внут. D 12мм, зовн. D 36мм) MITSUBISHI LANCER 96-06, CARISMA 95-06, COLT 00-03
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Talosa |
| Код запчастини | 57-11489 |
| Висота | 50 мм |
| Місце встановлення | Задній |
| Тип кріплення | Гумометалеве |
| Діаметр зовнішній | 36 мм |
| Діаметр внутрішній | 13 мм |
| Матеріал | Гума/метал |
| Сумісність з маркою | Volvo, Dodge, Proton |
| Сумісність з моделлю | Persona 400, V40, S40, Impian, Wira, Lancer, Caliber, Satria, Carisma, Space Star, Outlander, Persona 300, Colt |
Інформація для замовлення
- Ціна: 198 ₴

