С/блок тяги зад. поперечн. розвальної LEXUS NX TOYOTA RAV 4 III, RAV 4 IV 2.0-3.5 11.05-
249 ₴
- Немає в наявності
- Код: 57-11369
С/блок тяги зад. поперечн. розвальної LEXUS NX TOYOTA RAV 4 III, RAV 4 IV 2.0-3.5 11.05-Немає в наявності
249 ₴
+380 (67) 976-41-35
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
С/блок тяги зад. поперечн. розвальної LEXUS NX TOYOTA RAV 4 III, RAV 4 IV 2.0-3.5 11.05-
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Talosa |
| Код запчастини | 57-11369 |
| Висота | 40 мм |
| Місце встановлення | Задній |
| Тип кріплення | Гумометалеве |
| Діаметр зовнішній | 35 мм |
| Діаметр внутрішній | 12 мм |
| Матеріал | Гума/метал |
| Сумісність з маркою | Toyota |
| Сумісність з моделлю | RAV4 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 249 ₴

