С/блок заднього важеля зовн. верхній Opel Insignia 2.CDTi 08-
333 ₴
- В наявності
- Код: 57-11092
С/блок заднього важеля зовн. верхній Opel Insignia 2.CDTi 08-В наявності
333 ₴
+380 (67) 976-41-35
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
С/блок заднього важеля зовн. верхній Opel Insignia 2.CDTi 08-
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Talosa |
| Код запчастини | 57-11092 |
| Висота | 54 мм |
| Місце встановлення | Задній |
| Тип кріплення | Гумометалеве |
| Діаметр зовнішній | 37 мм |
| Діаметр внутрішній | 14 мм |
| Матеріал | Гума/метал |
| Сумісність з маркою | Opel, Chevrolet |
| Сумісність з моделлю | Insignia, Malibu |
Інформація для замовлення
- Ціна: 333 ₴

