С/блок заднього важеля попереч.Hyunday Sonata YF 2010-
227 ₴
- В наявності
- Код: 57-10396
С/блок заднього важеля попереч.Hyunday Sonata YF 2010-В наявності
227 ₴
+380 (67) 976-41-35
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
С/блок заднього важеля попереч.Hyunday Sonata YF 2010-
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Talosa |
| Код запчастини | 57-10396 |
| Висота | 45 мм |
| Місце встановлення | Задній |
| Тип кріплення | Гумометалеве |
| Діаметр зовнішній | 41 мм |
| Діаметр внутрішній | 14 мм |
| Матеріал | Гума/метал |
| Сумісність з маркою | Hyundai, Kia |
| Сумісність з моделлю | Sonata, Optima, I30, Pro Ceed, Ceed, i40 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 227 ₴

