С/блок перед. важеля всередині, спереду Jeep Grand Ceerokee III
642 ₴
- Немає в наявності
- Код: 57-10241
С/блок перед. важеля всередині, спереду Jeep Grand Ceerokee IIIНемає в наявності
642 ₴
+380 (67) 976-41-35
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
С/блок перед. важеля всередині, спереду Jeep Grand Ceerokee III
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Talosa |
| Код запчастини | 57-10241 |
| Висота | 80 мм |
| Місце встановлення | Передній |
| Тип кріплення | Гумометалеве |
| Діаметр зовнішній | 70 мм |
| Діаметр внутрішній | 17 мм |
| Матеріал | Гума/метал |
| Сумісність з маркою | Jeep |
| Сумісність з моделлю | Grand Cherokee, Commander |
Інформація для замовлення
- Ціна: 642 ₴

