
Сайлентблок переднього важеля задній (19x53x50mm) NISSAN MICRA IV, NOTE 1.2/1.5D 05.10-
373 ₴
- В наявності
- Код: 57-08637
+380 (67) 976-41-35
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Сайлентблок переднього важеля задній (19x53x50mm) NISSAN MICRA IV, NOTE 1.2/1.5D 05.10-
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Talosa |
| Код запчастини | 57-08637 |
| Висота | 45 мм |
| Місце встановлення | Передній |
| Тип кріплення | Гумометалеве |
| Діаметр зовнішній | 45 мм |
| Діаметр внутрішній | 12 мм |
| Матеріал | Гума/метал |
| Сумісність з маркою | Nissan |
| Сумісність з моделлю | Micra |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага (кг) | 0,208089 |
| Сторона встановлення | посередине |
| Тип встановлення | Гумово-металічна опора |
Інформація для замовлення
- Ціна: 373 ₴

