
С/блок важеля передій верхній Range Rover III 03.02-
616 ₴
- В наявності
- Код: 57-08629
+380 (67) 976-41-35
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
С/блок важеля передій верхній Range Rover III 03.02-
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Talosa |
| Код запчастини | 57-08629 |
| Висота | 76 мм |
| Місце встановлення | Передній |
| Тип кріплення | Гумометалеве |
| Діаметр зовнішній | 66 мм |
| Діаметр внутрішній | 14 мм |
| Матеріал | Гума/метал |
| Сумісність з маркою | Hyundai, Land Rover, Kia |
| Сумісність з моделлю | Range Rover, Optima, Sonata |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага (кг) | 0,450084 |
| Сторона встановлення | зверху |
| Тип встановлення | Гумово-металічна опора |
Інформація для замовлення
- Ціна: 616 ₴

