Сайлентблок задній важеля перед. HONDA JAZZ II 1.2/1.3/1.4 03.02-10.08
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Talosa |
| Код запчастини | 57-08510 |
| Висота | 50 мм |
| Місце встановлення | Передній |
| Тип кріплення | Гумометалеве |
| Діаметр зовнішній | 61 мм |
| Діаметр внутрішній | 19 мм |
| Матеріал | Гума/метал |
| Сумісність з маркою | Honda |
| Сумісність з моделлю | City, Jazz |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага (кг) | 0,280145 |
| Сторона встановлення | передний мост |
| Тип встановлення | Гумово-металічна опора |
Інформація для замовлення
- Ціна: 255 ₴


