
С/блок важеля перед. VW Derby, Polo, Polo Classic 0.9-1.4D 03.75-09.94
141 ₴
- В наявності
- Код: 57-08499
+380 (67) 976-41-35
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
С/блок важеля перед. VW Derby, Polo, Polo Classic 0.9-1.4D 03.75-09.94
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Talosa |
| Код запчастини | 57-08499 |
| Висота | 44 мм |
| Місце встановлення | Передній |
| Тип кріплення | Гумометалеве |
| Діаметр зовнішній | 38 мм |
| Діаметр внутрішній | 10 мм |
| Матеріал | Гума/метал |
| Сумісність з маркою | Seat, Volkswagen, Audi |
| Сумісність з моделлю | Derby, Ibiza, Polo |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага (кг) | 0,126194 |
| Сторона встановлення | передний мост |
| Тип встановлення | Гумово-металічна опора |
Інформація для замовлення
- Ціна: 141 ₴

