
С/блок важеля перед. ниж. MB S (C216), S (W221) 2.2D-6.2 10.05-12.13
369 ₴
- В наявності
- Код: 57-08478
+380 (67) 976-41-35
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
С/блок важеля перед. ниж. MB S (C216), S (W221) 2.2D-6.2 10.05-12.13
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Talosa |
| Код запчастини | 57-08478 |
| Висота | 80 мм |
| Місце встановлення | Передній |
| Тип кріплення | Гумометалеве |
| Діаметр зовнішній | 60 мм |
| Діаметр внутрішній | 14 мм |
| Матеріал | Гума/метал |
| Сумісність з маркою | Mercedes-Benz |
| Сумісність з моделлю | S-Class |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага (кг) | 0,513185 |
| Сторона встановлення | зверху |
| Тип встановлення | Гумово-металічна опора |
Інформація для замовлення
- Ціна: 369 ₴

