
41.5x12x38 С/блок задньої балки DB S (C140), S (W140), S (W220) 2.8-6.3 02.91-08.05
147 ₴
- В наявності
- Код: 57-08471
+380 (67) 976-41-35
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
41.5x12x38 С/блок задньої балки DB S (C140), S (W140), S (W220) 2.8-6.3 02.91-08.05
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Talosa |
| Код запчастини | 57-08471 |
| Висота | 38 мм |
| Місце встановлення | Задній |
| Тип кріплення | Гумометалеве |
| Діаметр зовнішній | 42 мм |
| Діаметр внутрішній | 12 мм |
| Матеріал | Гума/метал |
| Сумісність з маркою | Mercedes-Benz |
| Сумісність з моделлю | S-Class |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага (кг) | 0,098667 |
| Тип керма | для поперечного важеля |
Інформація для замовлення
- Ціна: 147 ₴

