
Сайлентблок лів./прав. важеля перед. ниж. Ford Tourneo/Transit Connect 9/02-
304 ₴
- В наявності
- Код: 57-08448
+380 (67) 976-41-35
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Сайлентблок лів./прав. важеля перед. ниж. Ford Tourneo/Transit Connect 9/02-
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Talosa |
| Код запчастини | 57-08448 |
| Висота | 65 мм |
| Місце встановлення | Передній |
| Тип кріплення | Гумометалеве |
| Діаметр зовнішній | 50 мм |
| Діаметр внутрішній | 16 мм |
| Матеріал | Гума/метал |
| Сумісність з маркою | Ford |
| Сумісність з моделлю | Transit Connect, Tourneo Connect |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага (кг) | 0,267159 |
| Сторона встановлення | посередине |
| Тип встановлення | Гумово-металічна опора |
Інформація для замовлення
- Ціна: 304 ₴

