
Сайлентблок в важіль інтегральний зад. BMW 5 (E39), 5 (E60), 5 (E61), 6 (E63), 6 (E64), 7 (E38), 7 (E65, E66, E67), X5 (E53), Z8
151 ₴
- В наявності
- Код: 57-08422
+380 (67) 976-41-35
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Сайлентблок в важіль інтегральний зад. BMW 5 (E39), 5 (E60), 5 (E61), 6 (E63), 6 (E64), 7 (E38), 7 (E65, E66, E67), X5 (E53), Z8 (E52) 2.0-6.0 09.94-12.10
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Talosa |
| Код запчастини | 57-08422 |
| Висота | 40 мм |
| Місце встановлення | Задній |
| Тип кріплення | Гумометалеве |
| Діаметр зовнішній | 38 мм |
| Діаметр внутрішній | 12 мм |
| Матеріал | Гума/метал |
| Сумісність з маркою | BMW |
| Сумісність з моделлю | X5, X6, 7-Series, 6 |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага (кг) | 0,174156 |
| Тип керма | для поперечного важеля |
Інформація для замовлення
- Ціна: 151 ₴

