
С/блок важеля перед. лів./прав. BMW X5 (E53) 3.0-4.8 01.00-10.06
289 ₴
- В наявності
- Код: 57-08420
+380 (67) 976-41-35
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
С/блок важеля перед. лів./прав. BMW X5 (E53) 3.0-4.8 01.00-10.06
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Talosa |
| Код запчастини | 57-08420 |
| Висота | 40 мм |
| Місце встановлення | Задній |
| Тип кріплення | Гумометалеве |
| Діаметр зовнішній | 47 мм |
| Діаметр внутрішній | 12 мм |
| Матеріал | Гума/метал |
| Сумісність з маркою | BMW |
| Сумісність з моделлю | X5 |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага (кг) | 0,073269 |
| Тип керма | для поперечного важеля |
Інформація для замовлення
- Ціна: 289 ₴

