
Сайлентблок ниж. важеля перед. /зад. Fiat Ducato 94-
502 ₴
- В наявності
- Код: 57-08349
+380 (67) 976-41-35
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Сайлентблок ниж. важеля перед. /зад. Fiat Ducato 94-
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Talosa |
| Код запчастини | 57-08349 |
| Висота | 64 мм |
| Місце встановлення | Передній |
| Тип кріплення | Гумометалеве |
| Діаметр зовнішній | 73 мм |
| Діаметр внутрішній | 34 мм |
| Матеріал | Гума/метал |
| Сумісність з маркою | Citroen, Peugeot, Fiat |
| Сумісність з моделлю | Jumper, Ducato, Boxer |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага (кг) | 0,773016 |
| Сторона встановлення | передний мост |
| Тип встановлення | Гумово-металічна опора |
Інформація для замовлення
- Ціна: 502 ₴

