
С/блок передн. важеля задн. лів./прав. Hyundai Elantra 06-11, i30 07-12 Tucson 04- /Kia Ceed 06-
232 ₴
- Немає в наявності
- Код: 57-08317
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
С/блок передн. важеля задн. лів./прав. Hyundai Elantra 06-11, i30 07-12 Tucson 04- /Kia Ceed 06-
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Talosa |
| Код запчастини | 57-08317 |
| Висота | 55 мм |
| Місце встановлення | Передній |
| Тип кріплення | Гумометалеве |
| Діаметр зовнішній | 38 мм |
| Діаметр внутрішній | 12 мм |
| Матеріал | Гума/метал |
| Сумісність з маркою | Hyundai, Kia |
| Сумісність з моделлю | Cerato Koup, I30, Pro Ceed, Ceed, Cerato |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага (кг) | 0,210067 |
| Сторона встановлення | посередине |
| Тип встановлення | Гумово-металічна опора |
Інформація для замовлення
- Ціна: 232 ₴

