
С/блок лів./прав. важеля перед. Peugeot 205 90-
77 ₴
- В наявності
- Код: 57-08044
+380 (67) 976-41-35
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
С/блок лів./прав. важеля перед. Peugeot 205 90-
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Talosa |
| Код запчастини | 57-08044 |
| Висота | 25 мм |
| Місце встановлення | Передній |
| Тип кріплення | Гумометалеве |
| Діаметр зовнішній | 36 мм |
| Діаметр внутрішній | 12 мм |
| Матеріал | Гума/метал |
| Сумісність з маркою | Citroen, Peugeot |
| Сумісність з моделлю | Visa |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага (кг) | 0,073471 |
| Сторона встановлення | посередине |
| Тип встановлення | Гумово-металічна опора |
Інформація для замовлення
- Ціна: 77 ₴

