С/блок внутр. зад. ниж. важеля переднього Audi A4, A5, A6, A7, Q5 08-
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Talosa |
| Код запчастини | 57-07284 |
| Висота | 80 мм |
| Місце встановлення | Передній |
| Тип кріплення | Гумометалеве |
| Діаметр зовнішній | 65 мм |
| Діаметр внутрішній | 12 мм |
| Матеріал | Гума/метал |
| Сумісність з маркою | Audi |
| Сумісність з моделлю | A4, A5 |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага (кг) | 0,290156 |
| Тип керма | для поперечного важеля |
Інформація для замовлення
- Ціна: 329 ₴


