С/блок задній важеля перед. Citroen C4 Grand Picasso II, C4 Picasso II Peugeot 3008 SUV, 308 II 1.2-2.0D 02.13-
224 ₴
- В наявності
- Код: 57-06549
С/блок задній важеля перед. Citroen C4 Grand Picasso II, C4 Picasso II Peugeot 3008 SUV, 308 II 1.2-2.0D 02.13-В наявності
224 ₴
+380 (67) 976-41-35
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
С/блок задній важеля перед. Citroen C4 Grand Picasso II, C4 Picasso II Peugeot 3008 SUV, 308 II 1.2-2.0D 02.13-
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Talosa |
| Код запчастини | 57-06549 |
| Висота | 65 мм |
| Місце встановлення | Передній |
| Тип кріплення | Гумометалеве |
| Діаметр зовнішній | 50 мм |
| Діаметр внутрішній | 14 мм |
| Матеріал | Гума/метал |
| Сумісність з маркою | Citroen, Peugeot |
| Сумісність з моделлю | C4, 308 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 224 ₴

