
С/блок нижній ззаду важеля перед. Renault Safrane I 2.0-3.0 04.92-07.96
338 ₴
- В наявності
- Код: 57-06173
+380 (67) 976-41-35
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
С/блок нижній ззаду важеля перед. Renault Safrane I 2.0-3.0 04.92-07.96
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Talosa |
| Код запчастини | 57-06173 |
| Висота | 50 мм |
| Місце встановлення | Передній |
| Тип кріплення | Гумометалеве |
| Діаметр зовнішній | 58 мм |
| Діаметр внутрішній | 13 мм |
| Матеріал | Гума/метал |
| Сумісність з маркою | Renault |
| Сумісність з моделлю | Safrane |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага (кг) | 0,275193 |
| Сторона встановлення | передний мост |
| Тип встановлення | Гумово-металічна опора |
Інформація для замовлення
- Ціна: 338 ₴

