
С/блок передн. важеля DB Sprinter (901, 902) -06
231 ₴
- В наявності
- Код: 57-05754
+380 (67) 976-41-35
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
С/блок передн. важеля DB Sprinter (901, 902) -06
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Talosa |
| Код запчастини | 57-05754 |
| Висота | 80 мм |
| Місце встановлення | Передній |
| Тип кріплення | Гумометалеве |
| Діаметр зовнішній | 57 мм |
| Діаметр внутрішній | 14 мм |
| Матеріал | Гума/метал |
| Сумісність з маркою | Volkswagen, Mercedes-Benz |
| Сумісність з моделлю | Sprinter |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага (кг) | 0,26113 |
| Тип керма | для поперечного важеля |
Інформація для замовлення
- Ціна: 231 ₴

