Сайлентблок переднього важеля Лів/Прав (з передньої сторони) MERCEDES A (W176), B (W246, W242), CLA (C117), CLA SHOOTING BRAKE
387 ₴
- В наявності
- Код: 57-03450
Сайлентблок переднього важеля Лів/Прав (з передньої сторони) MERCEDES A (W176), B (W246, W242), CLA (C117), CLA SHOOTING BRAKEВ наявності
387 ₴
+380 (67) 976-41-35
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Сайлентблок переднього важеля Лів/Прав (з передньої сторони) MERCEDES A (W176), B (W246, W242), CLA (C117), CLA SHOOTING BRAKE (X117) 1.5D-Electric 11.11-03.19
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Talosa |
| Код запчастини | 57-03450 |
| Сумісність з моделлю | GLA-Class, CLA, A-Class, B-Class |
| Сумісність з маркою | Mercedes-Benz |
| Матеріал | Гума/метал |
| Тип кріплення | Гумометалеве |
| Висота | 39 мм |
| Місце встановлення | Передній |
| Діаметр зовнішній | 60 мм |
| Діаметр внутрішній | 20 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 387 ₴

