
Сайлентблок переднього важеля перед. Honda Civic 91-01
245 ₴
- В наявності
- Код: 57-02769
+380 (67) 976-41-35
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Сайлентблок переднього важеля перед. Honda Civic 91-01
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Talosa |
| Код запчастини | 57-02769 |
| Місце встановлення | Передній |
| Тип кріплення | Гумометалеве |
| Висота | 50 мм |
| Діаметр зовнішній | 40 мм |
| Діаметр внутрішній | 12 мм |
| Матеріал | Гума/метал |
| Сумісність з маркою | Rover, Honda |
| Сумісність з моделлю | 45, Civic, 400 |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага (кг) | 0,189007 |
| Сторона встановлення | посередине |
| Тип встановлення | Гумово-металічна опора |
Інформація для замовлення
- Ціна: 245 ₴

