С/блок важеля переднього перед. Opel Astra G/Vectra B 02-05
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Talosa |
| Код запчастини | 57-02592 |
| Висота | 60 мм |
| Місце встановлення | Передній |
| Тип кріплення | Гумометалеве |
| Діаметр зовнішній | 36 мм |
| Діаметр внутрішній | 12 мм |
| Матеріал | Гума/метал |
| Сумісність з маркою | Pontiac, Opel, Saab, Buick, Fiat, Chevrolet |
| Сумісність з моделлю | Signum, Ascona, Astra, Beretta, Zafira, Croma, Cavalier, Manta, Corsica, 9-3, 9-5, Skylark, Vectra, Grand Am, Meriva |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага (кг) | 0,16411 |
| Сторона встановлення | посередине |
| Тип встановлення | Гумово-металічна опора |
Інформація для замовлення
- Ціна: 134 ₴


