
C/блок передній важеля перед. Ford Tourneo Custom, Transit, Transit Custom 2.0D/2.2D 04.12-
270 ₴
- В наявності
- Код: 57-02568
+380 (67) 976-41-35
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
C/блок передній важеля перед. Ford Tourneo Custom, Transit, Transit Custom 2.0D/2.2D 04.12-
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Talosa |
| Код запчастини | 57-02568 |
| Висота | 67 мм |
| Місце встановлення | Передній |
| Тип кріплення | Гумометалеве |
| Діаметр зовнішній | 55 мм |
| Діаметр внутрішній | 16 мм |
| Матеріал | Гума/метал |
| Сумісність з маркою | Ford |
| Сумісність з моделлю | Transit Custom, Transit |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага (кг) | 0,000497 |
| Сторона встановлення | посередине |
| Тип встановлення | Гумово-металічна опора |
Інформація для замовлення
- Ціна: 270 ₴

