
Сайлентблок зад. важеля перед.Audi 100/A6 91-
187 ₴
- В наявності
- Код: 57-02079
+380 (67) 976-41-35
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Сайлентблок зад. важеля перед.Audi 100/A6 91-
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Talosa |
| Код запчастини | 57-02079 |
| Висота | 55 мм |
| Місце встановлення | Передній |
| Тип кріплення | Гумометалеве |
| Діаметр зовнішній | 48 мм |
| Діаметр внутрішній | 15 мм |
| Матеріал | Гума/метал |
| Сумісність з маркою | Audi |
| Сумісність з моделлю | A6, 100 |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага (кг) | 0,322074 |
| Сторона встановлення | передний мост |
| Тип встановлення | Гумово-металічна опора |
Інформація для замовлення
- Ціна: 187 ₴

